O AVIGILON

Firma założona w 2004. Siedziba i nowoczesna fabryka w Vancouver w Kanadzie. Ponad 300 pracowników na świecie, notowana na giełdzie w Toronto.

Avigilon oferuje sprawdzone rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa na światowym rynku. Projektuje, rozwija i produkuje analitykę wideo, sieciowe oprogramowanie do zarządzania wideo i sprzęt komputerowy, kamery monitorujące oraz rozwiązania kontroli dostępu. Rozwiązania Avigilon spełniły oczekiwania tysięcy klientów, dbając o bezpieczeńtwo m. in.: szkół, systemów transportowych, placówek opieki zdrowotnej, miejsc publicznych, infrastruktury krytycznej, więzień, fabryk i zakładów produkcyjnych, kasyn, lotnisk, instytucji finansowych, instytucji rządowych, sklepach hurtowych i detalicznych.

W doborze odpowiedniego rozwiązania Avigilon, sprawnym wdrożeniu oraz dopasowaniu do istniejącej lub nowej infrastruktury IT pomaga firma Visacom.

Masz pytania? Napisz do nas:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod +48 89 534 23 23OFERTA

Projektujemy i produkujemy rozwiązania monitoringu wizyjnego wysokiej rozdzielczości. Całościowe i otwarte rozwiązanie. Najlepsza jakość obrazu.